Wysokiej jakości poligrafia to bardzo ważna kwestia w każdej firmie. W szczególności polecamy druk cyfrowy - to doskonałe alternatywy kiedy druk offsetowy lub sitodruk jest nieopłacalny. Nieopłacalny ze względu na niski nakład bądz kiedy poszczególne partie nakładu muszą się od siebie różnić. Przy tej metodzie druku omijamy koszty przygotowalni, a co wiąże się z tym, zmniejszamy Państwa wydatki.

Drukujemy na papierze wizytówki, papier firmowy, druk ulotek, plakaty, nadruk na kopertach, itd.,do formatu A3+. Druk arkuszowy wykonujemy na papierze od 80 do 350g/m2 w formacie do 31 x 45 cm.

Zaletą druku cyfrowego jest możliwość personalizacji druków, czyli umieszczania zmiennych danych w publikowanych dokumentach. Dzięki temu można wysłać imienne zaproszenia do swoich klientów czy choćby nadać każdemu wydrukowanemu egzemplarzowi jednostkowy numer seryjny. Oferujemy państwu druk na żądanie - zawsze aktualne materiały wg zapotrzebowania, żadnych zapasów w Twoim magazynie (gwarantujemy archiwizację plików).